Biuro Rachunkowe Tasse - usługi księgowe
baner
Kompleksowe usługi księgowe
Świadczymy profesjonalne usługi księgowe zarówno dla nowych jak i działających już firm. W zakres naszych usług wchodzą również usługi kadrowo-płacowe
tasse_banner1
Pomoc przy zakładaniu firmy
Świadczymy pomoc i doradztwo dla osób, które decydują się założyć własną działalność gospodarczą. Podpowiadamy najlepsze rozwiązania dla danej branży.
tasse_banner2
Atrakcyjne ceny
Sprawdź nasze ceny na obsługę Twojej firmy przez nasze biuro rachunkowe. Mamy atrakcyjne warunki i elastyczne modele rozliczania.
tasse_banner3
Wygoda i dobra obsługa
Oszczędzamy czas naszych klientów. Istnieje możliwość umówienia się na odbiór dokumentów w Państwa firmie. W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji.
<< >>

O nas

foto

Prowadzeniem księgowości zajmuję się od 2007r. Doświadczenie zdobywałam pracując w biurze rachunkowym. Pozwoliło mi to poznać specyfikę działalności firm z wielu branż. Moją ofertę kieruję głównie do firm rozliczających się na zasadzie ryczałtu ewidencjonowanego, karty podatkowej, jak również podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Z moją pomocą mogą Państwo załatwić wszelkie formalności związane z otwarciem, prowadzeniem (w obszarze księgowym) lub likwidacją działalności gospodarczej. Świadczę usługi w ramach stałej obsługi księgowej jak również zleceń jednostkowych. Zapewniam moim klientom reprezentowanie przed organami podatkowymi oraz przed ZUS oraz oferuję możliwość osobistego odbioru dokumentów.

Moimi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych jak również przedsiębiorstwa rozliczające się na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

W trakcie współpracy z moimi klientami staram się, aby nasze kontakty przebiegały w sposób satysfakcjonujący obie strony. Moim priorytetem jest profesjonalna, rzetelna i terminowa obsługa. Do każdego podchodzę w sposób indywidualny, starając się zapewnić kompleksową obsługę.

Posiadam obowiązkowe ubezpieczenie OC działalności, jak również certyfikat na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych wydany przez Ministra Finansów.

Biuro Rachunkowe

Zapraszam do skorzystania z usług księgowych naszego biura rachunkowego. Biuro Rachunkowe - księgowość TASSE, obsługuje klientów z miast: Gdańsk, Gdynia, Żukowo, Kartuzy, Sopot, Chwaszczyno, Banino, Bojano, Koleczkowo, Tuchom.
Odbiór dokumentów od klienta.
Beata Tatrzycka
504 - 565 - 370

Biuro Rachunkowe – kontakt

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść zapytania *

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2013. Księgowość Tasse.

Obsługiwane miasta: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Kartuzy, Żukowo, Borkowo, Chwaszczyno i okolice.

Projekt i realizacja: iluste.pl